logo Novinky | LABOX spol. s r.o.
State of the Art clean room technology

Rozšíření služeb zkušební laboratoře

V rámci rozšiřování služeb zkušební laboratoře nově zajišťujeme validace koncentrátorů (SpeedVac).

Číst dál...

Pracovní dny radiofarmaceutické sekce 2018

Jedno z témat uplynulých pracovních pracovních dní radiofarmaceutické sekce nukleární medicíny konané na Máchově jezeře, kterých jsme se zúčastnili, byl požadavek na pravidelný montoring čistých prostor a laminárních boxů a dále pak implementace některých požadavků na technické vybavení laboratoří.

Číst dál...

Recertifikace NBÚ pro přístup k utajované informaci

V tomto měsíci jsme úspěšně absolvovali bezpečnostní prověrky NBÚ a získali osvědčení pro přístup k utajovaným informacím. Osvědčení naleznete v sekci Ke stažení.

Číst dál...

Rozšíření služeb zkušební laboratoře

V rámci rozšiřování služeb zkušební laboratoře nově zajišťujeme validace centrifug, včetně chlazených centrifug.

Číst dál...

Pracovní dny radiofarmaceutické sekce 2017

Jedno z témat uplynulých pracovních pracovních dní radiofarmaceutické sekce nukleární medicíny konané v Třebíči, kterých jsme se zúčastnili, byla implementace předpisu SÚKL LEK-17.

Číst dál...

ISO 14644-1:2015

Naše akreditovaná laboratoř, pro oblast technologie čistých prostor, zajištuje měření podle nové normy na čisté prostory EN ISO 14644-1:2015

Číst dál...

LEK-17

Pomáháme s implementací požadavků LEK-17 (SÚKL). Od měření, validací, pravidelného monitoringu, až po technické řešení čistých prostor.

Číst dál...

ANALYTIKA 2016

Děkujeme za Vaší navštěvu v našem stánku na Analytice 2016, veletrhu instrumentální analytiky, laboratorní techniky a biotechniologií. Bylo nám potěšením se s Vámi setkat a současně si hovořit o našich novinkách.

Číst dál...

Využijte vzdálené podpory přes TeamViewer

 Pro vzdálenou pomoc jsme nově zavedli i podporu pomocí aplikace TeamViewer. Tato aplikace umožňuje jak komunikaci, tak i vzdálené připojení na plochu Vašeho počítače.

Číst dál...

Čisté prostory ve zdravotnictví a farmacii 2014

Labox, dodavatel komplexních řešení technologie čistých prostor, je partnerem konferencí "Čisté prostory ve zdravotnictví a farmacii" pořádané v Praze 29.ledna a 18. - 19. února 2014. Konference si kladou za cíl informovat o aktuálních požadavcích, normách, konstrukcích, materiálech, monitoringu a dalších otázek z oboru čistých prostor.