Logo Labox
Labox 30 let
Specialista na technologie
čistých prostor a laminárních boxů

Kongres ESHRE

Znovu nasazujeme vysokou laťku v technologii pracovních stanic. Tento týden jsme se aktivně zúčastnili kongresu ESHRE v Kodani, pořádané Evropskou společností pro lidskou reprodukci a embryologii. V rámci kongresu jsme představili naše nejnovější, profesionální, řešení laminárních boxů FBB a antivibračních stolů LFM.

Číst dál...

EU GMP Annex 1 revize 2022

Naše akreditovaná laboratoř pro oblast technologie čistých prostor zajištuje měření, kvalifikace a validace podle aktualizovaných předpisů evropské komise, zásad a pokynů pro správnou výrobní praxi EU GMP Annex 1, rev. 2022.

Číst dál...

Mikrobiologický bezpečnostní box MBB

Budoucnost je tady. Nový bezpečnostní box s vyspělou technologií, nejvyšší třída účinnosti. Nízká hlučnost a vibrace. Intuitivní ovládání, včetně vzdáleného ovládání. 

Číst dál...

ANTIVIBRAČNÍ STŮL LFM-75

Nejnovější technické řešení antivibračního stolu s vynikajícími AV parametry a současně vhodného i do čistých prostor dle ISO 14644 a laboratoří, včetně IVF.

Číst dál...

Laminární box pro mikromanipulaci FBB-R-IVF

S radostí oznamujeme, že v rámci portfolia IVF nabízíme ucelené řešení pro mikromanipulaci (ISCI/IMSI).

Číst dál...

Jirenské Srdcebraní - Olympic tour 2019

Stali jsme se generálním partnerem koncertu skupiny Olympic v Jirnech, konaného dne 20.10.2019.  

Číst dál...

Laminární box pro zpracování tkání a buněk FBB-IVF

Představujeme náš nejnovější laminární box pro zpracování tkání a buněk FBB-IVF. Více najdete na https://www.ivf-solution.eu/cs/.

Číst dál...

Úspěšný audit ISO 9001:2016

Tento měsíc jsme úspěšně absolvovali recertifikační audit ČSN EN ISO 9001:2016. Nový certifikát naleznete v sekci Ke stažení.

Číst dál...

Rozšíření služeb zkušební laboratoře

V rámci rozšiřování služeb zkušební laboratoře nově zajišťujeme validace koncentrátorů (SpeedVac).

Číst dál...

Pracovní dny radiofarmaceutické sekce 2018

Jedno z témat uplynulých pracovních pracovních dní radiofarmaceutické sekce nukleární medicíny konané na Máchově jezeře, kterých jsme se zúčastnili, byl požadavek na pravidelný montoring čistých prostor a laminárních boxů a dále pak implementace některých požadavků na technické vybavení laboratoří.

Číst dál...