Logo Labox
Labox 30 let
Specialista na technologie
čistých prostor a laminárních boxů

FBB Gen III.

Představujeme budoucnost pro laboratoře - Inovace FBB - III. Generace

Nová inovace pracovních stanic FBB přináší do laboratoří nový standard. V LABOXu věříme, že opravdové profesionální řešení se musí neustále vyvíjet. Proto Vám s nadšením můžeme představit novinku v naší produktové řadě - FBB III.

Co je nového u FBB generace III.?
- Pokročilé funkce & Intuitivní uživatelské rozhraní: Zjednodušte svoji práci pomocí uživatelsky přívětivého a intuitivního rozhraní. SMART Control systém CR2000 získává řadu nových funkcí.
- Živý přenos z kamery: USB kamera mikroskopu nebo USB web kamera v pracovním prostoru. Užitečné pro sdílení obrazovky s klienty, studenty, laboratorními informačními systémy nebo witness systémy. 
- Hlasová upozornění: důležité informace a druhy alarmu jsou oznámeny nejen opticky a akusticky, ale i pomocí hlasu (anglicky, česky, nebo španělsky).
- Snadná údržba: Zjednodušený design usnadňuje údržbu než kdykoliv předtím. HEPA filtr se vyměňuje snadno z čelní strany. Funkce prediktivního včasného upozornění na potřebu výměny filtru, apod.
- Inovace řešení integrované topné plocha: Plně integrovaná s pracovní deskou pro bezproblémovou údržbu. S ochranou proti přehřátí a plným monitoringem.
- Nově ve standardu: Stmívatelné LED osvětlení (pouze pro verzi IVF), USB konektor pro snadný export dat monitoringu a audit trailu

Kontaktujte nás ještě dnes a prodiskutujte, jak může FBB gen. III jak může Vaši práci uddělat radostnější a efektivnější.