Logo Labox
Labox 30 let
Specialista na technologie
čistých prostor a laminárních boxů

Slavíme 30 let

Milí přátelé a partneři naší společnosti,
tento rok slavíme velkolepé jubileum – 30 let od založení naší společnosti.

Tohle je ten okamžik, kdy se nemůžeme než ohlédnout zpět a uvědomit si, jak daleko jsme za těchto 30 let došli. A co je nejdůležitější, bylo to jen díky vám - našim skvělým klientům a úžasným zaměstnancům. Společně jsme tvořili naši cestu k úspěchu a stali jsme se předními a uznávanými odborníky na čisté prostory a související technologie, což je něco, na co jsme opravdu hrdí.

Chceme poděkovat všem našim klientům za dlouholetou důvěru a věrnost. Bez vás bychom nemohli dosáhnout toho, co jsme dosáhli. Vaše podpora nám byla vždy vzpruhou a inspirací.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na naše úžasné zaměstnance. Jste naší nejcennější investicí, naše síla a naše srdce. Vaše oddanost a tvrdá práce nám umožnily dosáhnout této význačné chvíle. Děkujeme vám za všechno vaše úsilí, kreativitu a vášeň, kterou do naší společnosti přinášíte každý den.

Tento úspěch je naším společným dílem, a proto si ho zasloužíme oslavit. Zároveň nás ale čeká spousta dalších výzev a cílů, které chceme dosáhnout společně s vámi. Jsme si jisti, že budeme pokračovat v naší cestě za excelencí a inovacemi v oboru čistých prostorů.

Děkujeme vám všem za vaši podporu, důvěru a za to, že jste s námi prožívali tuto úžasnou cestu.

Těšíme se na dalších 30 let společného úspěchu!.