Logo Labox
Labox 30 let
Specialista na technologie
čistých prostor a laminárních boxů

Kariera | LABOX

Kariéra

LABOX působí na úspěšně trhu od roku 1993. Jsme předním výrobcem laminárních boxů a dodavatelem investičních celků technologie čistých prostor. Zaměřujeme se na činnosti spojené s projektováním, dodávkami a servisní činností náročných technologií ve farmacii, zdravotnictví, elektrotechnice, automobilovém průmyslu, nanotechnologii, optice, biotechnologie, a další. Nabízíme zajímavou, perspektivní práci v kolektivu zkušených odborníků, specialistů a techniků. Příjemné, přátelské, pracovní prostředí se zázemím stabilní a prosperujicí společnosti.Bližší informace Vám rádi sdělíme na níže uvedených kontaktech.

LABOX, spol. s r.o. mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mapu jak se k nám dostat
Brandýská 8 GSM: +420 737242231 najdete zde
250 90 Jirny u Prahy
Image
PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?
  • Špičkové a unikátní vybavení
  • Účast na unikátních projektech
  • Naše zařízení se vyváží do celého světa
  • Mladý a přátelský a profesionální tým
  • Zázemí silné a stabilní firmy
  • Práce v perspektivním oboru
  • Zvyšování odbornosti
  • Různorodá a naplňující práce

V zaměstnání strávíme velkou část svého života, proto je důležité, abychom se do práce těšili. Díky super kolektivu, který u nás máme, je radostí pracovat. Kolegyně a kolegové jsou nejen součástí týmu, ale zároveň dobrými přáteli.

VOLNÁ MÍSTA

Pro posílení našeho týmu hledáme spolupracovníky s dlouhodobou perspektivou na tyto pozice:

Dokončil/a jsi a nebo dokončuješ školu technického směru a rozhoduješ se jak dále? Pak nám též zavolej či nám zašli email. Případně se s námi můžeš spojit přes facebook nebo linkedin. Rádi se s Tebou setkáme, představíme co umíme a co by Tě mohlo zaujmout, abychom s Tebou mohli v budoucnu počítat. Rádi si na kvalitu počkáme. 

Image
PREZENTACE SPOLEČNOSTI

Na naše zařízení a technologie spoléhají tisíce klientů u nás i v zahraniči. Díky investicím do vývoje, jsme více jak konkurečně schopní v porovnání se západní konkurencí.  Pracujeme v oboru, který je perspektivní a masivně se rozšiřuje i do dalších odvětví. Nejen ve farmaceutickém průmyslu nebo zdravotnictví, ale i v automotive, optice, nanotechnologii, a dalších moderních oborech. Spolupracujeme s předními světovými firmami, díky čemu se neustále zdokonalujeme a udržujeme nejvyšší kvalitu a standardy.

PŮSOBÍME CELOSVĚTOVĚ
Vytváříme podmínky
pro Vaší
profesionální práci
labox