Kariera | LABOX spol. s r.o.

Validační inženýr (TZB)

 

Pro posílení našeho týmu akreditované zkušební laboratoře hledáme kvalitního a spolehlivého kolegu, který bude mít na starosti především oblast měření a kontroly vzduchotechnických systémů v rámci laboratoří a technologických celků čistých prostor.

Pokud se stanete členem našeho týmu, můžete očekávat:

Na této pozici budete mít zodpovědnost za:

Aby Váš výkon byl ideální, očekáváme, že máte:

Hledáme samostatného člověka, na kterého se můžeme spolehnout a který si musí umět poradit, i když se řeší více požadavků a věcí najednou. Nedílnou součástí práce je každodenní komunikace se zákazníky i ostatními zaměstnanci. Proto by měl/a být pozitivní, profesionální, pečlivý/á, aktivní a mít reprezentativní vystupování. Musí mít dobré komunikační a organizační dovednosti.

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Případné dotazy zodpovíme i na telefonním čísle +420 731 329 972.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LABOX, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.