Kariera | LABOX spol. s r.o.

Projektant vzduchotechniky - zkušený nebo absolvent

 

U nás porostete - profesionálové i absolventi "kresliči"

Jste-li zkušený projektant a těší Vás vytváření projektové dokumentace pro techniku prostředí, vzduchotechniky, či technologie čistých prostor, u nás máte jistotu přísunu nových projektů, vzhledem k tomu, že našimi stálými zákazníky jsou nejvýznamnější firmy v oboru farmacie, zdravotnictví, automotive a pod.

Přijímáme kolegu, který:

Nabízíme práci v mladém kolektivu techniků, zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, pestrá a zajímavá práce, a dobré platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem. Mezi další benefity patří: stravenky 123 Kč/den, zdravotní volno/sick days, služební telefon/notebook, pracovní smlouva na dobu neurčitou, a další. 

Tato pozice je vhodná i pro absloventy. Zaškolení i průběžné doplňování znalostí je u nás samozřejmostí.

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Případné dotazy zodpovíme i na telefonním čísle +420 731 329 972.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LABOX, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.