Kariera | LABOX spol. s r.o.

Servisní a měřící technik

Lokalita : Jirny u Prahy.

Hlavní náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme práci v mladém kolektivu techniků, zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí, pestrá a zajímavá práce, a dobré platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem.

Vhodné i pro absolventy střední školy. Vzdělání elektrotechnické (systémy měření a regulace, silnoproud, slaboproud, elektronika, a další), či v oboru techniky prostředí (vzduchotechnika, chlazení, a další) je vítáno. Nové absolventy zaškolíme, zkušené profesionály oceníme.

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Případné dotazy zodpovíme i na telefonním čísle +420 731 329 972.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LABOX, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.